Projektovanje i izrada elektronskih sklopova po zahtevu poručioca, reverzni inženjering, restauracija starih sistema automatskog upravljanja i elektronike. Upravljanje procesom proizvodnje (pojedinačnim mašinama kao i kompletna automatizacija procesa). Udaljena kontrola, prenos podataka, internet tehnologije u merenju i kontroli. Regulacija.

ZOF ELEKTRO DOO
Adresa:
Balkanska 36B
Čačak
32000
SRBIJA

Telefon: +381 32 310 265
Faks: +381 32 310 265
Broj mobilnog telefona: +381 69 310 265 1
http://www.zofelektro.com

Informacije: Zoran Milosavljević (Generalni direktor - vlasnik)
zofa@zofelektro.com
+381 69 310 265 1

Snežana Božović (Industriski menadzer)
snezana@zofelektro.com
+381 69 310 265 3

Milan Matović (Razvoj, 3D projektovanje, mehanička simulacija)
milan.matovic@zofelektro.com
+381 69 310 265 8

Aleksandar Domanović (Proizvodnja hardvera)
aco@zofelektro.com
+381 69 310 265 7

Sara Čvorović (Administrativni radnik)
sara@zofelektro.com

Bogdan Jelesijevic (Proizvodnja hardvera)
bogdan.jelesijevic@zofelektro.com

Mihajlo Vuksanovic (Proizvodnja hardvera)
mihajlo@zofelektro.com

Bogdan Gostiljac (Proizvodnja hardvera)
bogdan.gostiljac@zofelektro.com

Slobodan Vucicevic (Proizvodnja hardvera)
slobodan.vucicevic@zofelektro.com

Veljko Kurjak (Softver inzenjer)
veljko.kurjak@zofelektro.com

Mladen Obradovic (Softver inzenjer)
mladen.obradovic@zofelektro.com

Darko Todorovic (Softver inzenjer)
darko.todorovic@zofelektro.com


SPOLJNI SARADNICI

Mihailo Tatović (Razvoj hardvera i softvera)
mihailo@zofelektro.com